راهنمای استعلام قیمت میلگرد آناهیتا گیلان از آسرون


راهنمای استعلام قیمت میلگرد آناهیتا گیلان از آسرون

برای خرید میلگرد آناهیتا و یا استعلام قیمت میلگرد آناهیتا در ساعات اداری می توانید با کارشناسان آسرون و در ساعات غیر اداری به سایت آسرون مراجعه کنید.

تاریخچۀ کارخانه فولاد و میلگرد آناهیتا گیلان

شرکت فولاد و میلگرد آناهیتا گیلان (سهامی خاص) یکی از معروف ترین و با کیفیت ترین برندهای تولید کننده میلگرد در کشور است. با این که از تأسیس این کارخانه، مدت زمان زیادی نگذشته است اما این کارخانه توانسته است با استفاده از مجهزترین ماشین آلات و تکنولوژی های روز دنیا محصولاتی با قابلیت رقابت در سطح ملی را ارائه کند. کارخانه فولاد آناهیتا از کارخانه های مهم فولادی در زمینۀ تولید انواع میلگردهای ساده و آجدار در سایزها و استانداردهای مختلف می باشد. این شرکت، نقش مهمی در جهت تأمین میلگرد در بازار فولاد کشور را ایفا می نماید.

کارخانه فولاد آناهیتا گیلان برای اولین بار توانست کورۀ القایی تناژ بالا تحت گواهینامۀ اروپا به کشور وارد و اقدام به راه اندازی مجتمع ذوب و ریخته گری درفک شمال در فاز اول با زمینی به مساحت بیش از 100,000 متر مربع و با ظرفیت اسمی 120 هزار تن در سال نماید. به علاوه این کارخانه دارای 4 فاز می باشد.

مجوز تأسیس کارخانه فولاد آناهیتا از سازمان صنعت، معدن و تجارت در سال 1390 کسب گردید و در سال1391 عملیات اجرایی شرکت با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد آغاز شد. این کارخانه با خرید ماشین آلات و تجهیزات صنعتی مورد نیاز برای تولید محصولات فولادی از شرکت های معتبر داخلی و کشورهای اروپایی از جمله ترکیه، برزیل، اسپانیا و ... تجهیز و راه اندازی شد و در نهایت در کمتر از یک سال و در سال 1392 تولید آزمایشی این کارخانه فولادی آغاز شد و بعد از انجام این مرحله پروانۀ بهره برداری با ظرفیت تولید 320 هزار تن میلگرد در سال توسط کارخانه فولاد آناهیتا گیلان کسب و در نهایت در سال 1393 این کارخانه در مراسمی با حضور وزرا و مسئولین افتتاح و به بهره برداری رسید. این کارخانه در زمینی به مساحت 20,908 متر مربع ساخته شده است.


کارخانه فولاد آناهیتا زمینۀ اشتغال مستقیم برای 250 نفر و اشتغال غیرمستقیم برای 1,300 نفر را ایجاد نموده است. این شرکت دارای توان تحقیقاتی و آموزشی خوبی نیز می باشد. واحد آزمایشگاه شرکت فولاد آناهیتا گیلان در راستای خط مشی سازمان با در اختیار داشتن تجهیزات به روز آزمایشگاهی توانسته است محصولاتی مطابق با استاندارد و نیاز مشتریان و بالاترین سطح کیفیت تولید کند. دستگاه های آزمایشگاهی این شرکت شامل:

1-دستگاه کشش 50 تن gotech

2-دستگاه کشش 100 تن gotech

3-دستگاه اسپکترومتری نشری foundry master با قابلیت شناسایی 30 عنصر و اندازه گیری درصد وزنی آنها.

افتخارات کسب شده کارخانه فولاد آناهیتا

کارخانه فولاد آناهیتا در راستای جلب رضایت خریداران و مشتریان و همچنین تأمین نیاز مجریان پروژه های عمرانی به اقلام فولادی مفتخر به کسب افتخارتی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردیده است. برگ زرینی از افتخارات مجتمع فولاد آناهیتا گیلان عبارتند از:

1-طرح صنعتی نمونه در سال 1391 به عنوان برترین تولید کننده فولاد در کشور.

2-اخذ نشان استاندارد ملی ایران مطابق با استاندارد شمارۀ ISIRI 3132

3-اخذ نشان استاندارد شایسته ملی ایران و کسب لوح 5 ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال 1396


وزن و قیمت میلگرد آناهیتا گیلان و دیگر محصولا این شرکت

کارخانه فولاد آناهیتا با به کارگیری دانش روز جهانی در زمینۀ تولید کیفی برخی از محصولات فولادی و رعایت الزام آور استانداردهای ملی همچون مقرارت ملی ساختمان ایران و استفاده از نیروهای متخصص، توانمند و کارآمد توانسته است گامی بلند در جهت تولید محصولات فولادی برداشته است. محصولات تولیدی این کارخانه در 3 فاز زیر ارائه گردیده که عبارتند از:

فازاول: تولید میلگرد فولادی

فازدوم: بخش ذوب

فازسوم: تولید میلگردهای سایز کوچک

محصولات فاز اول کارخانه فولاد آناهیتا

محصولات فاز اول کارخانه فولاد آناهیتا شامل:

1- میلگرد ساده - آج 240

2- میلگرد آجدار مارپیچ (یکنواخت یا دوکی) - آج 340

3- میلگرد آجدار مارپیچ (یکنواخت یا دوکی) - آج 350

4- میلگرد آجدار جناغی (یکنواخت یا دوکی) - آج 400

5- میلگرد آجدار جناغی (یکنواخت یا دوکی) - آج 420

6- میلگرد آجدار مرکب (دوکی) - آج 500

7- میلگرد آجدار مرکب (دوکی) - آج 520


محصول فاز دوم کارخانه فولاد آناهیتا

محصول فاز دوم این کارخانه تولید شمش های فولادی در استاندارد 5SP می باشد.


محصولات فاز سوم کارخانه فولاد آناهیتا

فاز سوم محصولات تولیدی کارخانه فولاد آناهیتا، میلگردهای سایز کوچک شامل:

1-انواع الکترود

2-مفتول سیاه


اصلی ترین محصول تولیدی کارخانه فولاد آناهیتا انواع میلگردهای ساختمانی است. میلگردهای تولیدی این کارخانه در استانداردهای A1، A2، , A3 A4 مطابق استاندارد 5781 GOST روسیه می باشد. میلگرد آجدار کارخانه فولاد آناهیتا در سایزهای 8 تا 32 میلی متر تولید می شود. میلگرد آناهیتا رشت از نظر مشخصات فیزیکی (مانند قطر اسمی)، مشخصات هندسی (مانند آج)، ترکیب شیمیایی و خواص مکانیکی (مانند تنش تسلیم یا تنش جاری شدن و درصد ازدیاد و طول نسبی) و ... کاملاً مطابق استاندارد می باشد.

تولید و ساخت میلگرد A4 کارخانه فولاد آناهیتا در صورت ثبت درخواست مشتری است. لازم به ذکر است که حروف حک شده بر روی میلگرد A2 آناهیتا A.G.J.U میلگرد A3 با حروف A.G.C.T و میلگرد A4 با حروف A.G.S.T حک و شناسایی می گردد. قیمت میلگرد آناهیتا رشت نسبت به بقیۀ رقبای تولید کننده میلگرد در کشور قیمتی مناسب و رقابتی است. قیمت میلگرد آناهیتا امروز و لحظه ای در فروشگاه آسرون ارائه می گردد.


خرید قیمت روز میلگرد آناهیتا رشت از کارخانه برای مصرف کنندگان شمال و شمال غربی کشور به علت موقعیت جغرافیایی کارخانه و کاهش هزینۀ حمل ونقل، کاملاً مقرون به صرفه می باشد. همچنین این شرکت برای تسریع در حمل و نقل در رساندن سفارشات مشتریان در کوتاه ترین زمان ممکن، اقدام به راه اندازی ناوگان حمل ونقل با عنوان آرمان بار گیل نموده است که موجب کسب رضایت مشتریان در سراسر کشور شده است. این کارخانه به آدرس، شهرک صنعتی رشت، بلوار صنعت 2، خیابان پنجم می باشد.

قیمت میلگرد آناهیتا در رشت از لحاظ اقتصادی و به حداقل رساندن هزینه های اجرایی جزو با صرفه ترین قیمت میلگرد در بازار آهن و فولاد کشور می باشد. لازم به ذکر است که وزن میلگرد آناهیتا گیلان از سبک وزن ترین میلگردها در بازار می باشد. در صورت مشاهده نمودار قیمت میلگرد و مقایسه قیمت روز میلگرد آناهیتا گیلان می توانید به صفحه آرشیو قیمت میلگرد مراجعه نمائید.

قیمت میلگرد آناهیتا آنلاین در فروشگاه آسرون اطلاع رسانی و محصولات این کارخانه به فروش می رسد. شما می توانید در همین صفحه قیمت امروز میلگرد آناهیتا گیلان را مشاهده نمائید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد وزن میلگردهای آجدار و همچنین خرید میلگرد به صفحه مربوطه مراجعه و برای مشاوره با کارشناسان ما به شمارۀ 43000023-021 تماس حاصل فرمائید.


[ بازدید : 290 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 15 بهمن 1398 ] [ 15:36 ] [ ismaeil sahab ]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
ساخت وبلاگ تالار موتورسازی سیار آنتی ویروس تحت شبکه تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت اسپیس آهنگ جدید ارشاد Free Tron Gift Telegram Channel پلی نیو موزیک فروشگاه عطر و ادکلن رمو پرفیوم سایت مهرمانه مجله زندگی بهتر نایلون حبابدار درشت تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس خرید نایلون حبابدار انجام پروژه متلب نمایندگی بوش کرج خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]